Speellijst

Klik hier voor kaarten

2019

Vr 16 aug – Lowlands / Biddinghuizen

Za 24 aug – Icarus Festival / Amsterdam

Wo 28 aug – Try-out / Café Hofman / Utrecht

 

Za 7 sep – Cabarestafette / Kleine Komedie / Amsterdam

Za 21 sep – Nacht van de Ontdekkingen / Hortus Botanicus / Leiden

Wo 25 sep – Jeroen Leenders 19/20_2.0_beta (support act)  / Theater aan het Vrijthof / Maastricht

Vr 27 sep – Peper Festival / Theater Diligentia / Den Haag

Za 28 sep – Cabarestafette / Theater Heerlen / Heerlen

 

Di 8 okt – OpenBAC / Betty Asfalt Complex / Amsterdam

Vr 11 okt – Dubbel met Chris Verlaan / Theater Floralis / Lisse

Za 12 okt – Try-out / Theater De Lampegiet / Veenendaal

Vr 18 okt – Tryo Try-out / Theater Warenar / Wassenaar

Za 19 okt – Cabarestafette / Atlas Theater / Emmen

Wo 23 okt – Jeroen Leenders 19/20_2.0_beta (support act)  / Liers Cultuurcentrum / Lier (BE)

Do 24 okt – Jeroen Leenders 19/20_2.0_beta (support act)  / Meervaart / Amsterdam

Zo 27 okt – Try-out Café / Theater de Vest / Alkmaar

Do 31 okt – Cabarestafette / Theater het Kruispunt / Barendrecht

 

Za 2 nov – Try-out Café / De Lantaern / Zevenaar

Wo 6 nov – Cabarestafette / Stadsschouwburg / Haarlem

Do 14 nov – Cabarestafette / Posthuistheater / Heerenveen

Do 28 nov – Jeroen Leenders 19/20_2.0_beta (support act)  / GC De Wildeman / Herent (BE)

Vr 29 nov – Jeroen Leenders 19/20_2.0_beta (support act)  / GC De Wildeman / Herent (BE)

Za 30 nov – Cabarestafette / Oosterpoort / Groningen

 

Zo 8 dec – Tryo Try-out / CC de Cammeleur / Dongen

Vr 20 dec – Tryo Try-out / Theater ‘t Pand / Gorinchem

 

2020

Wo 15 jan – Lachstof / Theater Ins Blau / Leiden

Vr 24 jan – Cabarestafette / Theater Flint / Amersfoort

Do 30 jan – Cabarestafette / Geert Teis Theater / Stadskanaal

Vr 31 jan – Jeroen Leenders 19/20_2.0_beta (support act) / De Wijer / Boxmeer

 

Za 8 feb – Cabarestafette / Theater de Voorveghter / Hardenberg

Wo 12 feb – Cabarestafette / Schouwburg Middelburg / Middelburg

Do 20 feb – Jeroen Leenders 19/20_2.0_beta (support act) / Theater Oude Raadhuis / Hoofddorp

Vr 28 feb – Cabarestafette / Theaterhotel De Oranjerie / Roermond

 

Do 5 mrt – Jeroen Leenders 19/20_2.0_beta (support act) / Arenbergschouwburg / Antwerpen (BE)

Vr 13 mrt – Cabarestafette / ‘t Voorhuys / Emmeloord

Za 14 mrt – Dubbel met Senne Guns / Posttheater / Arnhem

Za 21 mrt – Jeroen Leenders 19/20_2.0_beta (support act) / Theater Diligentia / Den Haag

 

Wo 1 apr – Jeroen Leenders 19/20_2.0_beta (support act) / Theater Zuidplein / Rotterdam

Do 2 apr – Cabarestafette /  Parktheater / Eindhoven

Do 9 apr – Jeroen Leenders 19/20_2.0_beta (support act) / Cultuurcentrum de Werf / Aalst (BE)

Wo 15 apr – Cabarestafette / Schouwburg Nijmegen / Nijmegen

Vr 17 apr – Jeroen Leenders 19/20_2.0_beta (support act) / Kunstlinie Almere Flevoland / Almere

Za 18 apr – Try-out / CC De Tuyter / Krimpen aan de IJssel

Do 23 apr – Jeroen Leenders 19/20_2.0_beta (support act) / Verkadefabriek / Den Bosch

 

Di 5 mei – Jeroen Leenders 19/20_2.0_beta (support act) / CC Het Bolwerk / Vilvoorde (BE)

Vr 8 mei – Cabarestafette / Munttheater / Weert

Za 23 mei – Jeroen Leenders 19/20_2.0_beta (support act) / Theater De Spil / Roeselare (BE)

 

Di 9 jun – Jeroen Leenders 19/20_2.0_beta (support act) / ‘t Verborgen Theater / Boekelo